Fraternity Of Darkness

Tera Online

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-08-17 21:42:02

greg.czacha

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-15
Posty: 5
Punktów :   

Jako że nikt nie kwapi się zacząć, zaczne JA ^^

Nicki jest dużo i czesto gesto można spotkać podobne wiec moze sie przedstawie <<<< Grzegorz   aka Czaszka,Czacher,Haarhus lub po prostu Czacha i bede wdzieczny za używanie tego ostatniego, jest najstarsze i sluży mi za drugie imie od lat ^^

Coś o sobie, hmmm. No to moze zaczne od gier, jako ze grac w gry lubie ,a to forum niejako w pierwszej kolejności skupia takich własnie ludzi . Gralem w sporo gier a jako iż wymienianie singli nie ma tu sensu najmniejszego, to tez podanie gier sieciowych uważam za zasadne.
Tak wiec kolejno wymieniając:
2 lata gry na Shaiya PL
1,5 roku Dekaron
i pewnie ze 3, może 4 latka na LoLu.
Grałem rowniez w Aion'a ale ze wzgledu na majacy niebawem wyjść nowy epizod wprowadzający wiele zmian zrezygnowałem z dalszej gry, moze kiedy jeszcze do niego wrócę gdy sytuacja nieco sie uspokoi ale "może" , nic pewnego .

Co  po za grami hmmm alkohol, kobiety , imprezy <to tak w wolnym czasie, bo w końcu jakieś życie prywatne mieć trzeba  ---  choć nie koniecznie w tej kolejności, a właściwie nigdy w tej   xd >

Oprócz tego interesuje sie szeroko pojetą muzyka metalowa itp , literatura fantastyczną <choć nie tylko taka>, chemia i biologa w ujeciu teoretycznym i praktycznym  <jak chyba każdy od czasu do czasu xDDD > , a także sportem.


No z tym sportem moze troche przesadzam bo jakoś nigdy nie pasjonowało mnie bieganie za owalem... . Nie mniej jednak basenem czy kilku godzinna jazda na rowerze nie pogardze. A i nawet dobry spacer jest szczegolnie w doborowym towarzystwie jest dobra forma rozrywki ^^

Coś wiecej hmmm sam nie wiem pytajcie to może odpowiem ^^

Ostatnio edytowany przez greg.czacha (2013-08-17 21:48:51)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lcgwardiamroku.pun.pl www.aurora-forum.pun.pl www.psychologiaogolna.pun.pl www.3daysgrace.pun.pl www.greenlevithan.pun.pl