Fraternity Of Darkness

Tera Online


#1 2013-08-17 22:19:31

greg.czacha

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-15
Posty: 5
Punktów :   

Podanie o Prace ;p

Czaszka
Wiek: 24 na dzień dzisiejszy ^^


Rasa: Castanic  <castanic i elf sa moim zdaniem co najmniej świetni ale aman to moje perełki (choc nie zawsze), ludzie hmmm no jakos ich wykastrowali i oszpecili w wiekszości ubiorów jakimi dysponuja ale to tylko moje zdanie, elin - bez komentaża nie moj styl i koniec dyskusji, popori - gniot i kicha a nie animacja postaci ......  >

Klasa: Lancer  <reflektuje jeszcze slayera, priesta i sorca, warrior  - golasy z nożami do masla a przy tym  niezly i efektywny, ale za duzo ich biega ^^, archer - golodupiec z lukiem ale przynajmniej ladny dmg ma ^^ po za tym tez ich sporo, mistyk no ten jest piekny ale jakos nie moglem sie do niego przełamac, berserker ---  cudny dmg,  ale to ładowanie niemal wszystkich skilli mnie dobija >

Level: 36  <chwilowo jak otrzeźwieje po pępkowym u znajomych to wrócę do dalszego expienia --  z góry przepraszam za zwłokę ^^>

Jako że coś o sobie pisalem w innym temacie nie bede sie tu powtarzał ani dodatkowo rozpisywał ^^


Swoja drogo proponuje by każdy uczestnik, członek, towarzysz, obywatel, kamrat,... ogólnie każda osoba obydwu płci sie o sobie wypowiedziała o złożyła stosowna aplikacje ^^ Vernoth ciebie to też dotyczy  daj że wszystkim dobry przyklad xDD

Offline

 

#2 2013-08-21 19:08:05

 Merelith

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie o Prace ;p

Ja już nie muszę składać aplikacji. Jestem VICE! ^^

Obecnie mam mistyka na 42 lvl-u (prawdopodobnie - nie jestm pewna, dawno nie wchodziłam na swoje konto ^^).

Zgadzam się z Czachą, Vernoth! Tyle czasu minęło, a Ty nic nie napisałeś.


Buziaki-słodziaki,

Lirel


PS. Jestem zachwocona Twoimi postami, Czacho. Nie sądziłam, że ktoś aż tak się rozpisze. ^^

Offline

 

#3 2013-08-22 19:29:30

greg.czacha

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: Podanie o Prace ;p

Delikatny wspomagacz i troche humoru ,a takie cuda wychodza xDD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shippuudenonline.pun.pl www.mech11.pun.pl www.forumair.pun.pl www.theshinobiworld.pun.pl www.pokeluxus.pun.pl